• Wpisów: 52
  • Średnio co: 38 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 13:35
  • Licznik odwiedzin: 4 374 / 2060 dni
 
tommo17
 
Po śniadaniu poszłam do swojego pokoju , przebrałam się w to www.faslook.pl/collection/mm-22/ i poszłyśmy z babcią na spacer po okolicznych uliczkach. Ciągle nie chciała mi nic powiedzieć. Nagle podeszłyśmy do jakiegoś domu , nie mówiąc mi nic , babcia zadzwoniła do drzwi.
- Babciu , a tak w ogóle do kogo my przyszłyśmy?
- Och , poczekaj chwileczkę. Zaraz się dowiesz.
Po chwili drzwi się otworzyły. Nie wierzyłam własnym oczom. Stał w nich Niall z One Direction.
- Oo dzień dobry pani Franiu. A co tu pani robi. - zapytał po czym uściskał obok mnie stojącą kobietę. - A to co za piękna dziewczyna?
- A to jest moja wnuczka , Ania. Przyjechała do mnie na wakacje z Polski. Jest waszą wielką fanką , więc ją tu przyprowadziła. Chyba się nie gniewasz.
- Och , no oczywiście , że nie. Wchodźcie.
- Chwila , chwila. A wy skąd się znacie?
- Jak pewnie zauważyłaś są moimi sąsiadami , zawsze gdy gdzieś wyjeżdżali prosili mnie bym zaopiekowała się domem itd. A poza tym , jak tylko się tu przeprowadziłam , chciałam poznać moich sąsiadów , a tych chłopców polubiłam od samego początku. A poza tym , są tacy słodcy. - puściła oczko do Niall'a , po czym wszyscy wybuchnęliśmy śmiechem.
Gdy weszliśmy do środka poznałam całą resztę chłopaków. Wszyscy od razu mnie polubili , co bardzo mi się spodobało , a Niall'owi to już chyba w szczególności , bo ono stop za mną chodził i nie spuszczał ze mnie wzroku. Rozmawialiśmy i śmialiśmy się , aż doszła 20. Wymieniliśmy się numerami i poszłyśmy z babcią do domu , oczywiście Niall nas odprowadził.
Byliśmy już przed samym naszym domem.
- Dobra kochani , wy sobie pogadajcie , a ja już pójdę. Dobranoc Niall.
- Dobranoc Pani.
Poszliśmy razem do pobliskiego parku , cały czas rozmawiając.
- Wiesz Ania , bardzo dziękuje twojej babci , że cie do nas przyprowadziła , ponieważ gdy cię pierwszy raz zobaczyłem , od razu mi się spodobałaś.
Zarumieniłam się i spuściłam głowę na dół , bo jestem dość nieśmiałą osobą i zawsze przy takich tylu rozmowach nie wiem co mam powiedzieć. Nie mówiłam nic , stałam w milczeniu. Niall podniósł mój podbródek i spojrzał mi się głęboko w oczy.
- Czemu nic nie mówisz?
- Ja.. ja jestem w szoku , tyle rzeczy na raz. Jednego dnia poznałam One Direction , mój ulubiony zespół , moich idoli , a teraz jeszcze się dowiaduje , że ci się spodobałam.. - nie skończyłam mówić , ponieważ chłopak lekko musnął moje usta.
- Niall..
- Cii nic nie mów , przepraszam cie za to rozumiem , że to wszystko za szybko , ale obiecaj mi , że jeszcze się spotkamy.
- Ym , dobrze obiecuje.
Chłopak mocno mnie przytulił , po czym odprowadził mnie pod sam dom , pocałował delikatnie w policzek i poszedł do swojego domu.
Było już po 22 , w domu panowała kompletna cisza. Wzięłam prysznic , przebrałam się w piżamę i poszłam spać. Po chwili usłyszałam dźwięk telefonu. Był to sms od Niall'a.
" Co ty na to , żebyśmy zobaczyli się jutro? O 13? xx " Odpisałam mu tylko " No jasne , mi odpowiada. ; ) Dobranoc. Do jutro. ;* xx " , " Cieszę się. ; ) Dobranoc. Śpij dobrze mała. ;* xx ". Odłożyłam telefon na szafkę nocną i już po chwili zasnęłam.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego